Kim jesteśmy

Anna Kolbuszewska i Andrzej Stęsik to dwoje profesjonalistów z wysokimi kwalifikacjami do prowadzenia szkoleń w zakresie komunikacji w języku angielskim, kwalifikacjami biznesowymi zdobytymi w Polsce i Wielkiej Brytanii, oraz z dużym doświadczeniem w branży.

Pomagamy naszym klientom przełamywać bariery w komunikacji. I to nie tylko na płaszczyźnie językowej – tak, aby mogli oni skuteczniej funkcjonować w środowisku międzynarodowym. Chcemy przekazać im choć część naszej fascynacji językiem angielskim – aby mogli, tak jak my, podróżować bez przeszkód w najodleglejsze zakątki świata – obojętnie czy pcha ich tam przygoda, uczucie czy praca.

Przeczytaj o naszym doświadczeniu

Anna Kolbuszewska

Anna Kolbuszewska

Od wielu lat związana z branżą szkoleniową jako trener komunikacji w języku angielskim, metodyk i manager, prowadzi szkolenia dla nauczycieli języków obcych w Polsce i poza granicami kraju. Jako audytor i konsultant do spraw zarządzania w instytucjach edukacyjnych od ponad 20 lat współpracuje z Eaquals, międzynarodową organizacją pod auspicjami Rady Europy, promującą jakość w usługach językowych na całym świecie. Przez 5 lat była członkiem zarządu Eaquals oraz Dyrektorem d/s Akredytacji tej organizacji. Prowadzi audyty organizacyjne i konsulting w wielu krajach świata zarówno w obszarze edukacji dla dorosłych jak i w edukacji publicznej.

Prowadzi lub bierze udział w międzynarodowych projektach z zakresu zarządzania zmianą w edukacji oraz zarządzania konfliktem. Jest często zapraszana jako prezenter na międzynarodowe konferencje poświęcone nauczaniu języków obcych i zarządzaniu w edukacji.

Jest autorem przewodnika po narzędziach rozwoju zawodowego nauczycieli języków obcych „Eaquals Self-Help Guide to Teacher Development”.

Razem z mężem Andrzejem Stęsikiem pisze materiały do nauki języka angielskiego.

Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia nauczycieli języka angielskiego IATEFL, gdzie aktywnie udziela się w grupie dla managerów w edukacji.

Andrzej Stęsik

Andrzej Stęsik

Trener komunikacji w języku angielskim. Osoba świetnie znana zarówno jako trener jak i metodyk nie tylko w Poznaniu, ale w całej Polsce i poza nią. Specjalista od szkoleń Business English oraz egzaminator na międzynarodowych egzaminach uniwersytetu Cambridge, od ponad 30 lat realizuje swoją wielką pasję którą jest język angielski. Aktywny członek międzynarodowego stowarzyszenia nauczycieli języka angielskiego IATEFL, przez 9 lat był członkiem zarządu grupy Business English (Business English Special Interest Group BESIG) w ramach IATEFL. Obecnie członek grupy wsparcia cyfrowego w ramach BESIG (BOT – BESIG Online Team). Specjalizuje się w szkoleniach indywidualnych.

Od wielu lat prowadzi szkolenia dla nauczycieli Business English w Polsce i poza granicami Polski, oraz występuje na międzynarodowych konferencjach gdzie jego prezentacje często koncentrują się na temacie organicznych programów nauczania w szkoleniach indywidualnych.

Poza pracą jako trener i egzaminator, realizuje się także we wspinaczce wysokogórskiej.

Razem z żoną Anną Kolbuszewską tworzy materiały do nauki języka angielskiego.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • Masz do dyspozycji wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów
  • Szkolenia są w pełni dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb językowych i możliwości
  • Jesteśmy bardzo skuteczni, co potwierdzają wyniki egzaminów Cambridge zdawanych przez naszych klientów
  • Planujemy zajęcia w sposób elastyczny, aby nie kolidowały z Twoimi innymi planami; Ty decydujesz o częstotliwości i długości zajęć
  • …po prostu pomożemy Ci szybko, skutecznie i trwale usprawnić komunikację ze światem

Skontaktuj się z nami

Poznań, ul. Limanowskiego 24/5
e-mail: info@intersection.pl
W przypadku pierwszej konsultacji
prosimy o kontakt na nasz adres e-mail